Rezultate inscrieri2020-06-27T17:37:18+00:00

REZULTATE ÎNSCRIERI

NR.CRT. NUME SI PRENUME FACULTATEA I FACULTATEA II FACULTATEA III
1. Aftode Elena Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Istorie
2. Aionoaie Evelina
Georgiana
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
3. Alexe Daria Ioana Facultatea de Litere Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
4. Aloman Andreea Elena Facultatea de Chimie Facultatea de Biologie
5. Anastasiu Andreea-Valentina Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Drept
6. Andronic Smaranda Facultatea de Matematică și
Informatică
7. Anghel Andra-Ștefania Facultatea de Drept Facultatea de Litere Facultatea de Istorie
8. Ardei Dan Delia Alexandra Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept
9. Ardelean Katerina Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
10. Aron Bianca Andreea Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
11. Arvinte Bianca Facultatea de Științe
Politice
12. Asan Geansel Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
13. Asavoaei Bianca Gabriela Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
14. Babii Magda-Iasmina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
15. Bacescu Adnana Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
16. Baciu Andrei Facultatea de Chimie Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
17. Badea Cosmina Nicoleta Facultatea de Drept
18. Bajan Maximilian Facultatea de Biologie
19. Barbălată Alina Facultatea de Drept Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
20. Barbălată Bianca Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
21. Barbu Delia Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Filosofie
22. Barbu Valentina Facultatea de Drept Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
23. Bardan Antonia Nicola Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
24. Bejenaru Burlacu Maria
Denisa
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
25. Beteagu Mara-Denisa Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Istorie Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
26. Birliba Beatrice Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Administrație
și Afaceri
27. Blîndu Andra Facultatea de Chimie Facultatea de Biologie
28. Bobea Maria Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Istorie
29. Boboc Alina Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept Facultatea de Matematică și
Informatică
30. Bodean Raluca Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
31. Bogdan Diana Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
32. Brezniceanu Mihai
Cristian
Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Administrație
și Afaceri
33. Bulai Alexandru Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică
34. Bumbu Adelina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
35. Bunea Denisa Facultatea de Geologie și
Geofizică
Facultatea de Geografie
36. Burcea Carmen Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
37. Burlă Lavinia – Mariana Facultatea de Fizică Facultatea de Litere Facultatea de Biologie
38. Catană Diana Ioana Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Chimie
39. Cautis Alexandra Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
40. Căpățînă Florentina Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Drept
41. Căpățînă Larisa-Ioana Facultatea de Biologie Facultatea de Chimie
42. Chindea Cosmin-Mihai Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Chimie
43. Chiriacopol Maria Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
44. Ciopată Maria-Clara Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
45. Ciubotaru Maria-Mihaela Facultatea de Geografie Facultatea de Drept Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
46. Ciuchete Florina Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
47. Ciulei Cristina Paula Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Administrație
și Afaceri
48. Cîrciumaru Alexandra
Andreea
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
49. Cojocariu Andreea Gabriela Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Științe
Politice
50. Comeagă Ștefania Izabela Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Biologie
51. Condrachi Eliza Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Biologie Facultatea de Filosofie
52. Constantinescu Ștefania Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
53. Corodeanu Florin Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Filosofie
54. Costea Ana-Maria Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Biologie Facultatea de Administrație
și Afaceri
55. Cotaru Ștefania Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
56. Crăciun Filip Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Matematică și
Informatică
57. Crăciun Marina-Cătălina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Științe
Politice
58. Crişu Adina Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
59. Crișu Tudor Facultatea de Matematică și
Informatică
60. Danciu Alexia-Elena Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
61. Danileț Elena Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
62. Davidoiu Ana Maria Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Litere
63. Delcea Andreea Facultatea de Drept Facultatea de Litere Facultatea de Științe
Politice
64. Delcea Loredana Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
65. Despa Cristiana Facultatea de Biologie Facultatea de Litere Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
66. Diaconiță Adrian Facultatea de Matematică și
Informatică
67. Diaconu Andreea – Alexandra Facultatea de Chimie Facultatea de Filosofie Facultatea de Drept
68. Dobrescu Carmen Ileana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
69. Drăghici Simona Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Geografie Facultatea de Litere
70. Dragomir Raluca Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
71. Drăghia Alexandru Facultatea de Drept Facultatea de Administrație
și Afaceri
72. Dumitrescu Bogdan Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
73. Dumitriu Maria Facultatea de Chimie Facultatea de Biologie
74. Enea Marcela Facultatea de Biologie Facultatea de Drept Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
75. Enescu Ruxandra-Andrea Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Litere
76. Ezaru Diandra Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
77. Farcaș Ioana Diana Facultatea de Drept
78. Florea Diana Nicoleta Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
Facultatea de Litere
79. Florea Maria Gabriela Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
80. Florea Silvia Cristina Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
81. Fota Andra Maria Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Administrație
și Afaceri
82. Gainușă Irina Adelina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
83. Galan Andreea-Alexandra Facultatea de Drept
84. Ganea Silvia Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Biologie Facultatea de Administrație
și Afaceri
85. Gavrilă Raluca-Irina Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
86. Gheorghiu-Roban Ana Carina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
87. Ghilencea Bogdan Facultatea de Chimie
88. Ghiulai Camelia Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
89. Gioană Cosmina Facultatea de Litere Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Administrație
și Afaceri
90. Gotu Ștefanel Bogdan Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
91. Graure Lavinia Facultatea de Matematică și
Informatică
92. Grigore Ana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Geografie
93. Haralașca Elena Facultatea de Geografie Facultatea de Geologie și
Geofizică
94. Hațăgan Maria Alexandra Facultatea de Biologie Facultatea de Chimie Facultatea de Geologie și
Geofizică
95. Huțanu Miriam Tabita Facultatea de Biologie Facultatea de Litere Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
96. Iancu Andreea Cristina Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Fizică
97. Ifrim Paula-Alexandra Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
98. Ilie Cristina Facultatea de Geografie Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Drept
99. Ioja Denis Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Istorie
100. Ion Grațiela Facultatea de Drept Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
101. Ionescu Bianca Elena Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
102. Ionesi Angelica Facultatea de Drept Facultatea de Administrație
și Afaceri
103. Ionică Daria Maria Facultatea de Drept Facultatea de Litere Facultatea de Istorie
104. Iordache Diana Facultatea de Drept Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Istorie
105. Iordache Miruna Facultatea de
Psihologie și Științele Educației
Facultatea de Drept Facultatea de
Administrație și Afaceri
106. Iorga Maria
Alexandra
Facultatea de
Biologie
Facultatea de
Jurnalism și Științele Comunicării
Facultatea de Fizică
107. Iscru Lucia Ioana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
108. Istim Mihaela Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept
109. Istrate Alexandru Gabriel Facultatea de Litere Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
110. Juravle Melisa-Rebeca Facultatea de Geografie Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
111. Kayed Amar Facultatea de Matematică și
Informatică
112. Lazăr Ioana Andreea Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Administrație
și Afaceri
113. Luchian Alina Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
114. Lupoae Ana Facultatea de Chimie Facultatea de Biologie
115. Lupu Iuliana Facultatea de Biologie Facultatea de Geologie și
Geofizică
Facultatea de Matematică și
Informatică
116. Manciu Ion Facultatea de Geografie
117. Manea Paula Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
118. Manolache Valentina Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
119. Marina Denisa Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
120. Marincescu Medeea Facultatea de Drept Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Științe
Politice
121. Mazzarella Roberto Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
122. Măniță Ioana Costina Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică
123. Micu Bianca Facultatea de Administrație
și Afaceri
124. Mierlă Constantin Facultatea de Matema
125. Mihai Andreea Gabriela Facultatea de Administrație
și Afaceri
126. Mihai Georgiana Facultatea de Filosofie Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
127. Mihail Andreea-Denisa Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
128. Mihalescu Valentina Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Drept Facultatea de Administrație
și Afaceri
129. Mirea George-Marius Facultatea de Biologie
130. Miroiu Alina Facultatea de Biologie Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
131. Mitu Ștefan-Costin Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
132. Miu Adania Facultatea de Matematică și
Informatică
133. Mocanu Teodora Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Drept Facultatea de Administrație
și Afaceri
134. Munteanu Ioana-Mădălina Facultatea de Biologie Facultatea de Sociologi
135. Naftan Ovidiu Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
136. Neacșu Ana-Maria Facultatea de Drept
137. Neacșu Maria Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Administrație
și Afaceri
138. Neacșu Ana-Maria-Lavinia Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
139. Neagu Alexandra Facultatea de Drept Facultatea de Litere Facultatea de Administrație
și Afaceri
140. Nechita Maria-Ilinca Facultatea de Chimie
140. Nechita Maria-Ilinca Facultatea de Chimie
141. Negoiță Ioana-Alexandra Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Istorie Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
142. Negoiță Mara Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
143. Nica Diana Facultatea de Drept Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Științe
Politice
144. Nicu Irina-Gabriela Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Biologie Facultatea de Chimie
145. Nivaci Ionuț Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
146. Nunu Ioana Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
147. Obaciu Miruna Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
148. Pandelea Roxana-Mihaela Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Biologie
149. Papacocea Ioana Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Drept
150. Paraschiv Cristina Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
150. Paraschiv Cristina Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
151. Paraschiv Luciana
Andreea
Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Administrație
și Afaceri
152. Parteni Denisa Alexia Facultatea de Biologie Facultatea de Administrație
și Afaceri
153. Pascu Alexandra-Ana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
154. Patriche Raluca-Elena Facultatea de Litere
155. Păun Maria Beatrice Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Filosofie Facultatea de Administrație
și Afaceri
156. Pavel Mălina-Ștefania Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Litere
157. Pavlov Raisa Facultatea de Drept
158. Păduraru Constantina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Drept
159. Pădureanu Ana-Ioana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
160. Pădurice Ana-Maria Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Geografie
161. Pătrânjel David-George Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Fizică Facultatea de Chimie
162. Petrea Ianis Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Matematică și
Informatică
163. Petru Melnic Facultatea de Administrație
și Afaceri
164. Pietrusel Mădălina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Filosofie
165. Popa Sorana Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Științe
Politice
166. Popescu Alexandra Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Geografie
167. Popescu Andreea Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Geologie și
Geofizică
168. Popov Alexandra Luiza Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
169. Popovici Adrian Facultatea de Drept Facultatea de Istorie
170. Preașca Iulian Facultatea de Administrație
și Afaceri
171. Preda Cătălin Andrei Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Istorie
172. Princea Iulian Marian Facultatea de Drept Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Filosofie
173. Prisacaru Georgiana Facultatea de Drept Facultatea de Istorie Facultatea de ȘtiințePolitice
174. Probajie Oana-Briana Facultatea de Drept Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Litere
175. Pruncu Andreea-Ana-Maria Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Biologie
176. Puică Dragoș-George Facultatea de Matematică și
Informatică
177. Rada Alexandra Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
178. Radu Bianca Facultatea de Drept Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Filosofie
179. Radu Ioana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
180. Rogoz Diana-Maria Facultatea de Geografie Facultatea de Geologie și
Geofizică
Facultatea de Științe
Politice
181. Roman Cristina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Științe
Politice
182. Roman Vasile Facultatea de Biologie Facultatea de Chimie
183. Rosianu Gabriela-Cristina Facultatea de Chimie
184. Rotaru Denisa Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
185. Rusu Maria-Andrada Facultatea de Chimie Facultatea de Biologie
186. Sandu Ana-Maria Facultatea de Administrație
și Afaceri
187. Savoiu Mihai Facultatea de Drept Facultatea de Filosofie Facultatea de Istorie
188. Scarlat Raluca Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
189. Sîia Georgiana
Gabriela
Facultatea de Drept
190. Sîrboiu Daiana-Mihaela Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Geografie Facultatea de Litere
191. Stan Georgiana Nicoleta Facultatea de Matematică și
Informatică
192. Stana Eliza Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
193. Stancu Georgiana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Litere
194. Ștefan Octavian Facultatea de Litere Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Istorie
195. Stoica Diana-Ioana Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Litere
196. Sucală Alina Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
197. Șendroiu Anastasia-Ioana Facultatea de Biologie Facultatea de Filosofie Facultatea de Litere
198. Ștefănescu Constantin Facultatea de Chimie Facultatea de Biologie Facultatea de Fizică
199. Talaz Daria-Victoria Facultatea de Biologie Facultatea de Chimie Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
200. Tindeche Alexandru Facultatea de Matematică și
Informatică
201. Tîrnovan Daria-Ioana Facultatea de Drept Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Științe
Politice
202. Torcea Maria Theodora Facultatea de Litere Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Geografie
203. Trandafir Elena Denisa Facultatea de Chimie
204. Tudor Georgiana-Alexandra Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
205. Tudoran Silvia Facultatea de Științe
Politice
Facultatea de Administrație
și Afaceri
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
206. Tudose Elena-Camelia Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Sociologie și
Asistență Socială
207. Tufă Maria Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
208. Țâu Andreea Raluca Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Jurnalism și
Științele Comunicării
209. Țopa Andreea Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Administrație
și Afaceri
210. Țuțu Ioana Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
Facultatea de Drept
211. Vălcăneanțu Alexandru Facultatea de Limbi și
Literaturi Străine
Facultatea de Geografie Facultatea de Litere
212. Vătafu Aura Facultatea de Istorie
213. Vladislav Tiftilov Facultatea de Matematică și
Informatică
214. Voicu Rareș Facultatea de Științe
Politice
215. Voicu Ștefania Facultatea de Psihologie și
Științele Educației
216. Volanschi Matei Facultatea de Matematică și
Informatică
Facultatea de Geologie și
Geofizică
Facultatea de Administrație
și Afaceri

About My Work

Phasellus non ante ac dui sagittis volutpat. Curabitur a quam nisl. Nam est elit, congue et quam id, laoreet consequat erat. Aenean porta placerat efficitur. Vestibulum et dictum massa, ac finibus turpis.

Recent Works

Recent Posts